середа, 20 березня 2013 р.

Домашні цілителі


Той, хто має вдома тварин, мабуть, не раз помічав здатність їх лікувати людину. Ця властивість котів, собак, коней, птахів відома ще з часів Гіппократа, і все активніше підтверджується дослідженнями сучасної медицини.

Кіт - безсумнівний лідер не лише як улюбленець людини, а й як найперший її помічник у хворобах. Власники котів не раз мали нагоду в цьому переконатися. На своему прикладі я перевірила неодноразово, як ці тварини відчувають наш біль та намагаються допомогти. Мій котик Яша,як тільки в мене з'являється яка недуга – тут як тут.   Вкладається чи то на животі, чи то на грудях, а як два місяці я була з гіпсом на нозі, то він не відходив від мене. Навіть потоваришував з багатьма моїми друзями, які мене відвідували (до цого він був самітником, і приймав ласку тільки від мене).

Згідно з медичними дослідженнями англійців, власники котів значно рідше звертаються до лікарів, аніж ті, хто не спілкується регулярно з тваринами. Часто кіт у домі відвертає й ризик виникнення повторного інфаркту міокарда. Адже всього протягом кількох хвилин погладжування цієї тварини нормалізують артеріальний тиск і частоту пульсу. Фахівці прирівнюють цей ефект із кількатижневими заняттями з релаксації та медитації. Тож, якщо кіт лізе вам під ноги у хвилини сильного роздратування і збудження, не кричіть на нього спересердя, а краще погладьте. Адже таким чином він намагається забрати від вас негативну енергію і відвести від біди: інфаркту, інсульту, нападу стенокардії та інших хвороб, спричинених стресом.

Доведено позитивний вплив котів і на важкохворих. Зокрема, вони відновлюють потьмарену свідомість та рухливість кінцівок людей, що перенесли тяжкі травми чи інсульти, допомагають у разі серцевих та психічних захворювань, ушкоджень мозку.
Треба сказати, що, хоча всі коти і кішки наділені цілительськими властивостями, вони мають свою спеціалізацію. Наприклад, кішки краще лікують хвороби нервової системи і внутрішніх органів, а коти - опорно-рухового апарату: остеохондроз, радикуліт, артроз.

Окремо потрібно сказати і про муркотіння котів. Установлено, що воно має частоту звуку близько 24 Гц і є чудовим резонансним нормалізатором вібрацій людських клітин. Тож, якщо кіт чи кішка, вмостившись на вашій болючій ділянці тіла, починають муркотіти, а при цьому ще й перебирають лапами, немовби масажуючи вас, будьте впевнені: скоро ви відчуєте полегшення.

Немає коментарів:

Дописати коментар