пʼятниця, 30 грудня 2016 р.

Сонячна Кімната "Містер Роні"

Продовження. Початок: ГуччіГоша. Дарвін. 
Слава про Сонячну Rімнату ширилися світом. Всі почали цікавитися умовами проживання, харчуванням та наявністю вільного WI-FI доступу . Полетіли телеграми, меседжі з проханням забронювати вільні місця. Нові мешканці Сонячної кімнати не забарилися. Саме за допомогою всесвітньої мережі, тут з’явився декоративний кролик. Його попередня власниця замовила для нього місце постійного проживання. Сюди містер Кролик прибув із здоровенною валізою. Спочатку він соромився та боялося власної тіні. Згодом він відчув в собі нові якості. Кролик став запальним та енергійним, тому часто починав «качати свої права». Він розмахував своїм закордонним паспортом і вимагав називати його містер Роні. Кролик почав перебирати харчами та вимагав заморських трав і фруктів. Зійшлися на тому, що кожного ранку йому будуть видавати запашне сіно, солодку морквину та листочок білокачанної капусти. Такого нахабства не витримав один з мешканців Сонячної Rімнати.
Дарвін, зібравши свої пожитки, переїхав до своєї тітоньки Чарлі з Південної Америки, де жили багато диких мавп. Контракт з агенством уже закінчився і його тут майже нічого не тримало. З
часом, містер Роні перетворився на великого бешкетника. Набравшись сміливості та енергії Сонячної Rімнати, він вештався довгими коридорами будинку та відвідував Казкову Rімнату. Жодна його прогулянка не проходила без казусів: то він розірве порт'єра, то погризе килим, то іграшки пошматає, то вигребе грунт з квітника, вважаючи мабуть, що він там зайвий.
Далі буде...

Немає коментарів:

Дописати коментар