понеділок, 10 червня 2019 р.

Везунчик Боня

Декоративна кроличка Буся
Чи любите ви кроликів? Звичайно, скажите ви. І справді, як можуть не подобатися ці пухнасті вухані? Відвідувачі бібліотечного міні-зоопарку із задоволенням приймають участь в догляді за ними: приносять корм, траву, годують, чистять клітки, граються.
До недавнього часу, тут була лише одна кроличка Буся. Дуже симпатична, доглянута з неймовірно приємною на дотик шубкою. Вона надзвичайно комунікабельна, бо хто б не завітав до живого куточку, вона обовязково висовує свою мордочку, для того, аби її погладили. А коли її час від часу випускають погуляти бібліотекою, вона бігає між дітками, тим самим приносить останнім безліч позитивних емоцій. А нещодавно до живого куточку принесли невеличкого, занедбаного та боязливого кролика. Не одні руки він пройшов, перед тим, як потрапив до бібліотеки. На перший погляд він здавався хворим, та насправді був захарчованим та не доглянутим. Малорухливий, худенький, що можна було відчути найменші кісточки, його шерсть наскільки була збита, що більше була схожа на битий валянок. 
Після того, як його покупали, вичесали, постригли, відвезли на прийом до ветеринара, він почав нове життя. Місяць регулярного догляду: їжа, вітаміни, прогулянки та чистота в клітці і Боня (так назвали нового мешканця бібліотекарі) перетворився на пуснасте симпатичне кроленя. З кумедними вушками, пухнастими щічками та чорними як вуглинки оченятами - він став справжньою окрасою міні-зоопарку. І коли його випускають, то із задоволенням стрибає бібліотекою і дає себе погладити, чим радує кожного відвідувача. Та хто зна як би склалася доля цього маленького кролика, як би він не потрапив до турботливих рук бібілотекарів.


ДОПІСЛЯ


Немає коментарів:

Дописати коментар